Image
Image

WYJAZDY

Nie latamy w każde miejsce które znamy - ale bardzo dobrze znamy każde miejsce w które latamy!

Pierwszy wyjazd dla Was zorganizowaliśmy kilkanaście lat temu, był to Egipt który w tamtym czasie był jeszcze egzotyczną nowinką i mało kto organizował tam wyjazdy kitesurfingowe.

Od tego czasu odwiedziliśmy z Wami większość świata, pływając na wszystkich kontynentach i wspólnie wybraliśmy nasze ulubione miejsca, w a nich wyłącznie bardzo konkretne spoty i wyłącznie do nich Was zabieramy, zgodnie z zasadą, że życie jest zbyt krótkie na przeciętność.

Każdą wiosnę (kwiecień) oraz jesień (październik) wylatujemy do Egiptu w najlepsze do nauki i doskonalenie kite miejsca. Egipt obfituje w spoty, z czego kilka a nich nalezy naprawdę docenić.


Zimą (listopad – grudzień) natomiast zapraszamy dalej – na drugą półkulę – najczęściej Ameryka Południowa z Brazylią na czele.

Lepszego miejsca po prostu nie ma, dlatego wracamy tam od kilkunastu już lat.

Mamy na koncie kilkadziesiąt udanych wyjazdów, na każdym z kontynentów; głównie najbliższa Afryka (Egipt czy RPA), Ameryka Południowa (Brazylia czy Meksyk), Azja (Synaj, Indie, Tajlandia, Vietnam, Kambodża, Chiny), Australia i Oceania (Nowa Kaledonia), Ameryka Środkowa (Kostaryka) oraz szeroko pojęta Europa: Portugalia, Hiszpania, Włochy, Turcja, Irlandia, Litwa, Holandia, Włochy, Szwajcaria, Francja, Niemcy czy Austria.

Chcesz się wybrać z nami ? Śledź na bieżąco naszą ofertę wyjazdów na www oraz FB lub wyślij maila z zapytaniem.
Możemy zorganizować wyjazd specjalnie dla Ciebie i Twoich znajomych czy Twojej firmy.
Zarówno w gorące wietrzne spoty – jak i śnieżne miejsca.


Zabieramy Was tylko tam, gdzie sami czujemy się najlepiej, dołącz do nas - zapraszamy :)

  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2024 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT