Egipt wiosna 2012


W tej chwili Soma Bay pojawiła się w bardzo atrakcyjnej jak na to miejsce i hotel cenie 2189 PLN / tydzień / ALL Inclusive ( nie zdarzało się nigdy taniej za TEN Hotel w opcji ALL)
Hotel 5***** Palm Royal (dawny Intercontinental) a więc wypas nad wypasy nie tylko w skali Egipskiej
bez żadnych transferów – 5 minut spacerem od dobrego, łatwego, płytkiego, spooreegoo spotu :)(jednego z najlepszych w Egipcie) ,
z naprawdę dobrym jedzeniem do wyboru w jednej z pięciu restauracji..

niezły termin – bo nie zahacza ani o Święta ani o Majówkę – a o to chodziło, bo w maju to już jest bdb pływanie w Polsce :)

Termin wyjazdu tuż-tuż i miejsc w tej ofercie zostało już niewiele
dlatego tym razem ważny jest czas ich zajęcia

(opcja dwutygodniowa 13-27 kwiecień też jest możliwa)

zapisy i rezerwacje pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (nie odpowiadajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ani Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - gdyż te maile w tym temacie nie są aktywne , a tu decyduje CZAS)

WBIJAJCIE! :]


  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2024 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT