Książka

Pierwsza Polska Książka / Podręcznik o KITESURFINGU wciąż dostępna :)

Ile znacie Szkół, które napisały własną książkę / podręcznik do nauki kitesurfingu?
Podpowiemy Wam - TYLKO JEDNA! WAKE.PL ! :)

UWAGA!! Książka „Szkoła Kitesurfingu” – jest już znów dostępna !


Po wieeluuu prośbach od Was postanowiliśmy w roku 2015 wznowić czwartą już edycję, uznawanego przez Was za najlepszy podręcznika do nauki kitesurfingu :)
Już bez CD – film załączany dotychczas będzie do obejrzenia w sieci :)

Książkę, można zamawiać na starych zasadach poprzez www.wake.pl (poniżej) lub bezpośrednio kupić w bazie WAKE.PL na Ekolagunie oraz w najlepszych SURF SHOPach na Półwyspie :)

zapraszamy :)

Choć książka ma już wiele lat – pierwsze wydanie ukazało się już w 2005 roku, jako pierwsza i jedyna w Polsce i druga na Świecie – wciąż bardzo pomaga wprowadzając w tajniki PRZED kursem, jest podporą W TRAKCIE szkolenia oraz utrwaleniem wiedzy PO jego zakończeniu. Instruktorom bardzo ułatwia kontakt i zrozumienie ze strony kursanta.

Autorem książki jest Dariusz Ziomek, Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w kitesurfingu 2014 i vice Mistrz Polski 2015 , prowadzący szkołę kitesurfingu WAKE.PL, która rokrocznie zwycięża w Lidze Szkół Pucharu Polski ( w 2015 również! ) – licencjonowany Instruktor Wykładowca Polskiego Związku Kitesurfingu, członek Komisji Szkolenia PZKite, współtwórca Programów Szkoleniowych PZKite oraz Licencjonowany Międzynarodowy Instruktor najwyższego stopnia IKO LEVEL II SENIOR. Mgr AWF Wrocław, zawodnik freestyle kitesurfing.

Oto okładka:

A wewnątrz jest jeszcze lepiej. Książka ma 160 stron, jest napisana fajnym, lekkim i przyswajalnym językiem i zawiera świetne – historyczne już – foty. Książkę weszcie znów możecie kupić :)

 

ZAMÓWIENIA / ZAKUP KSIĄŻKI : wystarczy przelew na konto:

WAKE.PL Multibank
ul. Kopernika 9
14 1140 2017 0000 4002 0532 3177

55 pln + 8 pln wysyłka

w tytule wpłaty za co (KSIĄŻKA) + adres wysyłki + nr tel

i już:)


  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2020 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT