Obozy młodzieżowe 2018

Obozy młodzieżowe 2018


KITESURFINGOWE OBOZY MŁODZIEŻOWE 2018 WAKE.PL KITE CAMP

Czytając ofertę – zobacz filmik prezentujący program OBOZÓW WAKE.PL KITE CAMP :]

 

 

NOWOŚĆ: jako jedyna szkoła zapewniamy zakwaterowanie obozowiczów w POKOJACH na terenie nowej pięknej bazy – wymyślonej przez nas – zaprojektowanej przez pracownię architektów kitesurferów

 

 

Namioty miały klimat, przyczepy też są uuujdą ..ale pokoje są the BEST :]

TYLKO w WAKE.PL : Naucz się kitesurfingu na KITE obozie, bez limitu godzin na wodzie! :)

 

Odlicz koszt obozu w firmie lub zakładzie pracy na podstawie faktury za wypoczynek!
Ofertę obozów kierujemy do młodzieży w wieku 12 do 19 lat.

 

Obozy prowadzone są w grupach około 24 osobowych – tyle mamy miejsc w pokojach obozowiczów na terenie naszej bazy – więc nie zwlekaj z rezerwacją miejsca.
Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ofertę Obozów Młodzieżowych KITE CAMP w 2003 roku i nieprzerwanie rozbudowujemy program i rozwijamy obozy kolejny już sezon. Czas na obozach maksymalnie wypełniony jest zajęciami z kitesurfingu, co oznacza, że jeśli tylko są odpowiednie warunki (bo siły i ochotę macie zawsze;) – jesteście na wodzie!
Dni Kite Campu to nieustanna nauka i doskonalenie KITE, z przerwami na posiłki.

 

Jeśli nie wieje, zapewniamy bogaty, poparty wieloletnim doświadczeniem w organizacji obozów program „pozakajtowy” Campu – np nowość: w dni bezwietrzne całodniowe wypady na profesjonalny park wakeboardowy (wyciąg wake) WAKEPROJEKT w nieodległym Sławutówku - którym byliście zachwyceni w poprzednich sezonach – co znacznie ułatwia progres kitesurfingowy :) .

 

Zapewniamy że nie będziesz się nudził :D – a wielu naszych wiernych, wracających co roku obozowiczów jest tego dowodem :) Rzadko zdarza się żeby tgodniowy turnus nie wystarczył wiatrowo byś nauczył się podstaw kitesurfingu – jednak z doświadczenia wiemy, że warto wybrać się na turnus dwutygodniowy by poznać większość tajników kite.

 

Uwaga – wystawiamy faktury VAT, z odpowiednim tytułem, co w wielu firmach i zakładach pracy pozwala na odpisanie kosztów Obozu dziecka!

Prosimy o wcześniejszy kontakt – ułatwi nam to dobranie odpowiednich grup wiekowych. Obozy prowadzone są w grupach. Zapewnia to:
maksymalną intensywność i efektywność wszelkich zajęć sportowych (poza KITE, gdzie ZAWSZE szkolimy w max 3 osobowych składach)
najlepszy kontakt z instruktorami i animatorami oraz współuczestnikami obozu, kończący się najczęściej przyjazniami

 

Zapewniamy wszystko:

zakwaterowanie w POKOJACH na terenie nowo wybudowanej bazy WAKE.PL KITE CAMP na kempingu Ekolaguna (zabierz śpiwór) – pospiesz się z rezerwacją – w przypadku braku miejsc pokojach na danym turnusie – istnieje możliwość zakwaterowania w naszych namiotach
pełne i smaczne wyżywienie (3 posiłki dziennie) – zdrowa sportowa kuchnia domowa w restauracji na Ekolagunie, 50m od naszej bazy
szkolenie na najwyższym światowym poziomie wg standardów PZKite, maksymalnie wykorzystany czas obozu na zajęcia z kite
pełną i profesjonalną opiekę wychowawców oraz instruktorów od momentu przyjęcia obozowicza do chwili odebrania przez rodziców
zorganizowany czas zarówno NA jak i POZA wodą
komplet najnowszego i najlepszego sprzętu do kitesurfingu (pianki, trapezy, kapoki, kaski, latawce, deski itd)
zajęcia teoretyczne dotyczące min bezpieczeństwa, sprzętu, doboru akwenu itd.
wspólne zajęcia z ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy, elementy surviwalu
możliwość korzystania z całej naszej bazy oraz infrastruktury skateboardowej
licencję PZKite  po ukończeniu kursu, zgodnie z osiągniętym poziomem zaawansowania
wspólne imprezy Beach-Party
duże zniżki na zakup wszelkiego sprzętu do kite oraz ciuchów w naszym SurfShopie :]
surferski klimat i kajtową atmosferę oraz niezapomniane wrażenia z wypoczynku z nami ;)
Dojazd: czasem obozowiczów przywożą rodzice, mając okazję poznać kadrę oraz warunki obozowe oraz uregulować resztę płatności, jednak najczęściej młodzież dojeżdża do nas samodzielnie, głównie PKP na odpowiedzialność rodziców, do stacji w Chałupach , skąd spacerkiem bezpieczną ścieżką rowerową wzdłuż drogi dojdziecie do naszej bazy w max 10 minut – ze stacji PKP Chałupy kierujecie się „spowrotem” w kierunku Władka – czyli w prawą stronę i mijając Kempingi Chałupy 6 oraz Chałupy 5,5 dochodzicie do Kempingu Chałupy 5 EKOLAGUNA, a tu na „szlabanie” pytacie o Bazę WAKE.PL. Nasz przyjazd autem po Was jest mocno utrudniony, bo w soboty, gdy następuje zmiana turnusów te kilkaset metrów drogą , zajmuje często ..ponad godzinę ..legendarne helskie koreczki, to bynajmniej nie potrawa ze śledzia ;)
Każdy obóz kończy się obiadem o 14stej – więc kolejny zaczyna się kolacją o 18:00 – zakwaterowanie od godz. 15stej – gdy wyprowadzi się poprzedni obóz – po 14stej, ale zjeżdżać się możecie już od 10:00 i poczekać w CHILLU w Bazie, gdzie już będziecie pod nadzorem opiekunów :)
Zajęcia na wodzie poprzedni obóz kończy o 13stej – Wy zaczynacie od niedzieli rano :)

Terminy obozów: obozy startują w każdą sobotę o 18-tej i kończą się również w soboty o godz 14-tej. Dwutygodniowe (lub więcej) turnusy łączone są z poniższych dat lub data dopasowywana jest indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy. Turnusy dłuższe niż 1 tydzień objęte są zniżkami.

 

 

 

TERMINY OBOZÓW WAKE.PL KITE CAMP 2018

30 czerwiec - 7 lipiec 2018
7 - 14 lipiec 2018
14 - 21 lipiec 2018
21 - 28 lipiec 2018
28 lipiec - 4 sierpień 2018
4 - 11 sierpień 2018
11 - 18 sierpień 2018
18 - 25 sierpień 2018
25 sierpień - 1 wrzesień 2018

Dziękujemy – zapraszamy w przyszłym sezonie 2018 – na kolejne edycje najlepszych Obozów Kitesurfingowych KITE CAMP WAKE.PL 

cena KITE CAMPU z pełną ofertą wynosi:

tygodniowy – 1400 pln
dwutygodniowy – 2600 pln
trzytygodniowy – 3800 pln
każdy kolejny tydzień + 1200 pln 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI – w poprzednich sezonach na KAŻDY termin Obozu KITE CAMP miejsca kończyły się maksymalnie na 2-3 tygodnie przed turnusem..

 

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI – w poprzednich sezonach na KAŻDY termin Obozu KITE CAMP miejsca kończyły się maksymalnie na 2-3 tygodnie przed turnusem..

 

Z doświadczenia wiemy, że termin obozu warto zarezewować minimum 2 do 3 tygodni wcześniej – gdyż na krócej niż 2 tygodnie przed danym turnusem zaczyna brakować miejsc.
Ważną rezerwacją jest wyłącznie wpłata zaliczki w wysokości 400 pln na konto podane na www.wake.pl / kontakty z wpisaniem w tytule wpłaty słów: OBÓZ – TERMIN „od – do” Imię, Nazwisko (!) wiek uczestnika + adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego. Zapraszamy :)

Resztę wpłaty można przywieźć z dzieckiem na Obóz w dniu rozpoczęcia Obozu (turnusy startują w każdą sobotę po południu – zaczynając się kolacją – ale dzieci można już przywozić od godz 10:00 – kończą się obiadem kolejnej soboty o godz 14:00 )

przykładowy poprawnie wypełniony tytuł wpłaty:
„Obóz w terminie 2-16 lipiec 2016, Julia, Antoni Nowak, 15, 16, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 602 123 456″

wpłat prosimmy dokonywać na konto podane na www.wake.pl /kontakty
czyli:

WAKE.PL mBank
ul. Kopernika 9
14 1140 2017 0000 4002 0532 3177

Cena obozu KITE-CAMP 1 tydzień – 1400 zł, 2 tygodnie – 2600 zł
Uczestnik obozu powinien zabrać ze sobą tylko śpiwór, odzież sportową, znajomych i ..dobry humor !!! ;)
..resztę zapewniamy MY :D

Naucz się kitesurfingu na KITE obozie, bez limitu godzin na wodzie! :)

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ?
Aby zapisać się na OBÓZ wystarczy:
a) skontaktować się mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 78 15 74 by spytać o wolne miejsce/miejsca na wybranym terminie
b) wpłacić ZALICZKĘ ZA OBÓZ z wpisaniem w tytule wpłaty Imienia i Nazwiska Obozowicza oraz TERMINU obozu (!)
c) wydrukować z naszej www formularze złoszeniowe = regulamin, które (podpisane przez rodziców lub opiekunów ) Obozowicz zabiera ze sobą do nas na obóz (konieczny warunek przyjęcia na obóz)
d) ..PRZYJECHAĆ DO NAS :]

 

Zaliczkę w wysokości 400pln/osoba/tydzień proszę wpłacać na konto:
WAKE.PL mBank 14 1140 2017 0000 4002 0532 3177

W tytule wpłaty MUSI BYĆ WPISANE: Imię i Nazwisko i wiek Obozowicza , TERMIN obozu (data rozpoczęcia i zakończenia turnusu) + adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego – byśmy mogli potwierdzić wpłynięcie rezerwacji.
Resztę Należności za obóz można dopłacić gotówką w biurze naszej bazy w dniu przyjazdu obozowicza :)
…i CZEKAMY NA WAS :) ..każdy Obóz zaczyna się w sobotę od kolacji – około 18stej – więc wtedy się Was spodziewamy, możecie też przybyć wcześniej – wtedy zaczekacie sobie w bazie patrząc na pływających kursantów i poprzedni obóz – który kończy obiadem :)
TYTUŁ WPŁATY wedle wzoru:

„Obóz w terminie 2-16 lipiec 2016, Julia, Antoni Nowak, 15, 16, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 602 123 456″

 

Niedawno ostaliśmy miły list od rodziców obozowicza, oto jego treść:

„Cześć, chciałbym serdecznie podziękować za opiekę nad Dominikiem podczas pobytu na obozie Kite. W dniu dzisiejszym odebralem go z dworca. Wrócił zachwycony – o niczym innym nie mówi tylko o Was, o swoim trenerze, o Twoich popisach Ziomek :-) , o wspaniałej atmosferze, wyluzowaniu, o teście (…) o podmyciu namiotu, o Kenjim i o wielu innych wydarzeniach. Wysyłając Dominika poszedłem trochę w ciemno – nie znałem Ciebie ani Twojej ekipy. Musze przyznać ze jestescie naprawde zorganizowana a przede wszystkim odpowiedzialną ekipą. Dzieki serdeczne za opieke nad Dominikiem i jestem przekonany ze jeszcze nie raz zagości on w Waszej bazie. Przekaz prosze wszystkim ktorzy sprawowali piecze nad Dominikiem moje podziekowania. P.S. Zdjecia z wyjazdu sa super. Jak beda dobre wiatry to meldujemy się we wrześniu. (zapewne mlody juz o tym mowił :-) P.S.2 Dzieki za wsadzenie go do pociągu (tak jak ustaliliśmy)

pozdawiam, Marek

 

Prosimy o zapoznanie się z Warunkami Imprez organizowanych przez WAKE.PL :


  • (+48) 604 78 15 74
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
© 2003 - 2024 Wake.pl. All Rights Reserved. Strona Stworzona przez Kruk-IT